BT Travelin - шаблон joomla Книги
toolbar-yakamoz2

My Life, My Villa Apart...

Turkish Arabic Chinese (Simplified) English French German Italian Portuguese Russian Spanish
  ANA SAYFA     GALERI     KONUM     TAVSIYELERIMIZ     S.S.S.     BELGELERIMIZ     FİYATLAR     YORUMLAR     REZERVASYON     ILETISIM  

TATİL KONUTU KİRALAMA PROSÜDÜRÜ

Rezervasyon

Kiralamak istediğiniz tatil Konutunu ve kiralayacağınız tarihlerinizi belirtip, sizden gerekli ulaşım bilgileri alınarak "Ön Rezervasyon" işleminiz yapılmış olur. Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren en geç 3 iş günü içersinde toplam ödenecek ücretin 1/5 i kapora olarak banka havalesi ile yada posta çek hesabına gönderilir. Geriye kalan ücret villa tesliminde villa kontrolleri yapılıp, peşin olarak olarak alınır.

Villaya Giriş/Çıkış

Villa giriş saati en erken : 15:00 (öğleden sonra) olup, çıkış saati en geç : 11:00 dır. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır. En kısa dönem haftalık kiralama 5 gecedir. Villa teslimatı tarafımızdan yapılmaktadır.

Bizim Sorumluluklarımız

Bahçe bakımı her sabah erken saatlerde görevliler tarafından yapılmakta olup, tatiliniz süresince villada herhangi bir arıza vs meydana gelirse tarafımıza belirtmenizle, tarafımızdan giderilecektir.

Villalarımız’ da temiz yedek çarşaf ve yastık mevcuttur. Temizlik villa girişinden önce yapılır. Müşteri villaya giriş yaptığı tarihten itibaren villa içersinde temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti 200 TL. dir.

Villalarımız'da azami 6 kişi kalınabilmekte ve ilanlarımızda belirtilen haftalık (5 gece) ücret dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir! Fiyatlarımıza, villanın ilk temizliği, bahçe bakımı, site aidatları dahildir.

Evcil hayvan, villalarımıza aksi belirtilmediği takdirde kabul edilmemektedir!

Müşteri Sorumlulukları

Müşteriler kiraladıkları tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir. Fakat tüm eşyaları, mobilyaları ve ekipmanları temiz kullanacaklar, herhangi bir hasar verdiklerinde hemen tarafımıza haberdar edeceklerdir. Konakladıkları süre içinde villaya verecekleri her türlü hasarı, kaybettikleri her türlü eşyanın zararını villadan ayrılmadan ödeyeceklerdir.

Müşteriler villa çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olacaklar ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır.

Ayrıca kanunen yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacaklar, kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacaklar, kısacası villa illegal hiç bir faaliyet için kullanılmayacaktır.

Müşteri kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur.

Tatil konutu ön rezervasyon aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan tarafımız sorumlu değildir.

Rezervasyon İptali

Rezervasyon İptallerini yazılı olarak e-mail ve/veya faksla belirtmek durumundadır. Rezervasyon iptal şartları aşağıdaki gibidir :

  • Rezervasyon tarihine 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, toplam kaporanın % 40'ı (% kırk) ;
  • Rezervasyon tarihine 60 - 31 gün arası yapılan iptallerde, toplam alınan bedelin % 60'ı (% atmış) ;
  • Rezervasyon tarihine 30 gün ve daha az kala yapılan iptallerde ve değişiklik taleplerinde, toplam alınan ön ödeme bedeli müşteriye geri ödenmeyecektir ve kalan bakiyenin tamamı giriş tarihinde tahsil edilecektir.

KDV, konaklama vergisi ve banka komisyonu dahil değildir. Villa giriş tarihinde yapılması gereken bakiye ödemelerin Kredi kartı ile yapılması durumunda toplam tutara %10 oranında KDV, konaklama vergisi ve banka komisyonu ilave edilir. Nakit ödeme yapılırsa ve fatura talebi olmaz ise eklenmez. Çıkış tarihinde herhangi bir ekstra ödeme yoktur.

NOT: Kanun gereği konaklama yapacak tüm misafirlerimizin giriş tarihinde kimlik ibrası yapması zorunludur. Giriş tarihinde kimlik bildirimleri ve bakiye tutarın tahsilatı butik otelimizin resepsiyonunda yapılır ve daha sonra villa teslimi yapılır. Villalarımız maksimum 6 kişiliktir. Kişi sayısı aşımı tespitinde her bir gece için kişi başı 100 TL/gece olarak ekstra fiyatlandırılır. Giriş ve çıkışlar 7/24 güvenlik kamera sistemleriyle takip edilmektedir.


1000 sola karakterler

skoc65 © YAKAMOZ SITESI
Yandex.Metrica
diger
husnu bey com
Top